Hulp bij Angst Etten-Leur
Ben je woonachtig in de gemeente Etten-Leur of omgeving en op zoek naar Hulp bij Angst of een Fobie? Mijn naam is Susan en ik geef Gesprekstherapie en EMDR therapie in Breda.
Therapiepraktijk Susan biedt professionele hulp. Het delen van je angstgevoelens met een onafhankelijke professional die niet oordeelt en geen onderdeel is van je privé-omgeving, geeft al enige opluchting.
Wat is Angst?
Een beetje verhoogde spanning of stress kan geen kwaad en kan soms zelfs goed van pas komen. Het gevoel van angst zorgt ervoor dat jouw zenuwstelsel in hoge staat van paraatheid verkeert. Het is een normale en goede reactie van je systeem op een reële dreiging. Maar als dit gevoel van angst niet noodzakelijk is voor de situatie waarin je je bevindt, kan het je behoorlijk in de weg zitten.
Werkwijze
Als je mij hierover benadert, is mijn eerste stap: jou leren kennen. Ik hoor graag wat jou bezighoudt en hoe jouw gevoelens van angst zich openbaren. Met aandacht kijk ik samen met jou naar jouw leven en je huidige situatie.
Vervolgens gaan we dieper in op jouw gevoelens van Angst. Als je je eigen angstreacties begrijpt, kun je steeds beter herkennen wanneer jouw ‘verdedigingsmodus’ aan gaat en waarom. Vervolgens kunnen we je ‘ingrijp-momenten’ bepalen. Naast Gesprekstherapie, bied ik EMDR therapie.
EMDR is een therapie die zeer effectief is bij gevoelens van angst, deze vorm van therapie kunnen we ook inzetten. Lees meer over de 8 fasen van EMDR via deze link: Fasen EMDR.
Ben je op zoek naar Hulp bij Angst en Angstgevoelens in Breda, Zundert, Etten-Leur, Roosendaal of omgeving?
Therapiepraktijk Susan in Breda hanteert geen wachtlijsten, je kunt meteen bij mij terecht. Plan zelf je eerste afspraak via de online agenda!